Kısa bir film ve son zamanların kısaca anlatımı

* İyiyim sevgili izleyiciler, sadece fena halde yoğunum. Attığınız maillere ve buradan yazdığınız mesajlara dönemememin sebebi de bu. Öyle yoğunum ki başımı kaşıyacak vaktim yok, hatta şöyle diyelim. Tost,çay ve kahve üçlüsünden nefret etmeye başlayabilirim. İçim kurudu, resmen içim kurudu.

* Yazmadığım zamanlarda bir düzineyi aşkın kitap okudum, bazıları sorumluluktan bazıları da meraktan. Son zamanlarda çıkan ve okuyucuların çıldırmasına sebep olan kitaplar – Gabriel’in Cehennemi ve Fifty’nin ikinci kitabı da okuduklarım içindeydi. İki Twilight hikayesinin bu kadar tutması, Twilight fanfictionlarının uğurlu olduğu fikrini bilinçaltlarımıza işliyor gibi. Ben de oturup yeni bir Twilight fanfiction’ı falan mı yazsam? Tutmaz ama benim ki, sevgilisiyle karşılıklı bilgisayar oyunu oynayan bir tipim ben.

Şaka bir yana hani şu kendini kitap karakteri yerine koyma durumu vardır ya, kitaplardaki etkileyici erkeklere karşı elimizde olmayan bir çekim duyarız vs vs. Son dönemlerde çıkan aşk romanlarına bir göz attım da – toplasan ancak 10 kitap okumuşumdur bu konuyla alakalı- hiçbirinin erkek karakterine kapılamıyorum ben. Pek bir yavan geliyorlar, illa bir kulp buluyorum. Günümüz kadın yazarlarının hayallerindeki ideal erkek biraz garip sanıyorum ya da romantik okuyucuları sorunları ola yaralı erkeklerden hoşlanıyorlar. İlginç.

*Cloud Atlas’a hala gidemedim ve bu yüzden her an depresyona girebilir, çevremde gezinip her saniye bana yeni bir iş yükleyen insanları doğramaya başlayabilirim. -Evet, benim depresyon anlayışım bu-

* Yazının üstüne yerleştirdiğim kısa filmi çok severim, ne zaman izlemiştim hatırlamıyorum ama dosyalar arasında görünce burada da paylaşayım dedim.

* Son zamanlarda deli gibi oyun oynuyorum.  Aion’u bırakmıştım, yeniden geri döndüm. Bir sürü de Türk buldum, oynamak isteyenler mail falan atarsa yardımcı olmaya çalışırım. Black Ops 2 diğer versiyonların yanında sönük kalmış ama onu da oynadım, Skyrim’i de oynayacağım bir ara ama bir türlü fırsat bulamıyorum. -Zaman ayırıp doğru düzgün bakamıyorum diye saçlarımı kestirdim ama her gece en azından 1-2 saatimi oyuna veriyorum, evet tam olarak burada benim yaşam biçimimi sorgulayabiliriz.

*Twitter’da orada burada şurada var mısın?, diye mailler geliyor. Hakkında bölümüne About Me diye bir şey koydum, sizi benim tüm bloglarımın ve üye olduğum çoğu sitenin linki bulunan bir siteye yönlendiriyor. Oradan dördüncü hesabımı açtığım ve şu anlık uzun süre onda devam edecekmiş gibi durduğum twitterıma, pinterest hesabıma vs vs. ulaşabilirsiniz. Sorduğunuz çoğu siteye üyeyimdir ama kullanıp kullanmadığım konusunda emin olamazsınız. Her sitede bir üyelik açma gibi garip bir hobim var. Duruyor orada o lazım olur mantığıyla. – Bunu kazak alırken bir beden büyük alıp, büyüyünce de giyersinci teyzelerin mantığı olarak düşünün-

Bugünlük bu kadar, kısa zamanda gelmeyi ve sizlere yeni yeni kitaplar/filmler/şarkılar tanıtmayı amaçlıyorum.

Saygılar, sevgiler.

Reklamlar

Yorum

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Connecting to %s