Videolar

“Hayır”

Haber sitelerinde gezinip, daha fazla nasıl delirebilirim diye düsünürken rastladım bu esege.

Ülkece kafayı kırmıs durumdayız ama dunyada böyle guzellikler de var.

Belki birilerinin bize de “Hayır” demeyi ögretmesi gerekiyordur?

Ögrenmemiz umuduyla.

*

Puppy Love

Bu reklamı gordugunde ekrana bakarak hoplayıp zıplayan, görüntüye burnunu dayayıp koklamaya calısan bir sapsal sahibiyim. Bacaklarım mindere donmus ve saglam bir tane terligim kalmamıs olsa da herkese hayvan sevgisini bir sekilde tatmasını öneriyorum.

Bizimkisi peşinden kosacak bir at bulamasa da kedilerle cimlerde yuvarlanmak ve bahcedeki rotweiler’a satasıp benim arkama saklanmakla zamanını geciriyor.Her gördugu insana cilve yapması ve gel diyene hoplaya zıplaya gitmesiyle pek güvenilir degil. – Evet, reklamdaki yavru kadar sadık degil kendileri,  yuruyuslerde kuyruk sallayıp, yaklasıldıgında yalamadıgı insan yok :/

Bu gönderiyi size en sevdigimiz yer olan balkondaki terlik mezarlıgından, çok zor sartlar altında -üstümde 9 aylık bir köpek var a dostlar- yazıyorum. Umarım reklam beni gülümsettigi gibi sizleri de gülümsetir.

Sevgiyle kalın

Vampıre Academy: Blood Sısters ve Dıvergent

Vampire Academy – 14 Subat

Divergent

Yeni Twilight’lar geliyor diyecegim de iki seriyi de Twilight serisinden daha basarılı buluyorum. Bu yüzden umarım güzel filmler olmuslardır da keyifle izleyebiliriz.

Ayrıca eklemeden geçemeyecegim, Dimitri rolü için fanların istedigi adam yerine bu adamı secmeleri sahane olmus. Sırf o adam yüzünden kitabı okurken acı cekmistim ben.  -Oyuncunun adını hatırlayamayınca, adam yazıp geçistirmek –

Orijinal karakter posteri oldugunu sanmıyorum, kim yapmıssa güzel yapmıs.

Dawn of the Planet of the Apes Fragmanı

Taslak.

 

Planet of the Apes’in orijinali çok sevdigim ve izlemeye bir türlü doyamadıgım bilim-kurgu /distopyalardandı. Hatta bilim kurgu-distopya sinemasının en görkemli eserlerinden biri bile diyebiliriz bu seri için. Yeni filmin yolda oldugunu ilk duydugumda verdıgım tepkiyi tahmin edebilirsiniz, diye dusunuyorum.

Haberi alalı bir hayli oldu, fragmanı izleyeli bile baya oldu aslına bakarsanız ama tembellikte dünya markası oldugumdan sürekli erteliyordum iki satır not dusmeyi.

11 Temmuz 2014’te vizyona girecek filmin yönetmenligini Matt Reeves üstlenirken, basrolleri  Gary Oldman, Andy Serkis, Judy Greer paylasıyor.

Gülümseme Sebebı: Etı Balık Kraker Reklamları

Televızyon ızlerken en zevk aldıgım kısmın reklamlar oldugunu daha once de soylemıstım. Etı balık kraker reklamlarıysa her rastladıgımda gulumseyerek ızledıgım, sokakta ya da alısverıs merkezınde rastlasam bile durup ızledıgım reklamlar olarak gozdelerımın basında gelıyor.

Çok tatlı degıller mı?

İsyan

Ask Acısı Cekenler